Category: Lajme

0

KËTO JANË REZULTATET PËR TË GJITHA KOMUNAT

Rrjeti i organizatave DnV ka publikuar rezultatet preliminare të zgjedhjeve lokale. Sipas kësaj organizate balotazh do të ketë në shumicën e komunave, raporton lajmi.net Raundi i dytë nuk do të zhvillohet në Lipjan, Junik,...

0

Zbulohet Dinozauri me i madh ne bote!

Një specie e re dinosauri e zbuluar,  bën rex Tyrannosaurus të duket si një vogëlush. Gjigandi i tmerrshëm, i cili ishte i gjatë pak më shumë se një pishinë 25 metra dhe aq i...