Mot befasues nga e hëna, përgatituni

Loading...

Nga sot në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët, ndërkohë nga mesi i javës së ardhshme parashikohet ulje temperaturash dhe me reshje bore.
Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius.

Po ashtu edhe fillimi i javës së ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.
Ndërkaq nga dita e mërkure temperaturat pritet të ndryshojnë, ku do të bien deri në -7 dhe gjithashtu parashihet reshje.

Loading...

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *