Ese per veren

O sa e bukur është vera, stina më e preferuar nga të gjithë. Vera është stinë e ngrohtë dhe me plot dashuri, gjatë verës çdokush viziton vende të bukura turistike. Disa vizitojnë Shqipërinë dhe Malin e Zi, por ka disa që shkojnë edhe në vende të tjera. Vera sjell natyrën e bukur me lule dhe gjelbërim, siç e dimë të gjithë dita që fillon Vera është 21 Qershori, dhe dita që mbaron është 21 Shtatori. Gjatë verës përpos që shkojmë në  vende turistike ne vizitojmë edhe të afërmit tonë, si hallat, dajtë, tezet, kusherinjtë etj. Gjatë verës ne kemi për detyrë që të lexojmë diçka gjithashtu. Sepse libri është shoku më i mirë i njeriut. Pra, unë kështu përshkrova stinën e verës.

You may also like...

30 Responses

 1. Guest says:

  ca eshte ky pershkrim kshu mer pa lishje fare

 2. ani says:

  1 lloj pershkrimi si ky e bejne me te bukur ato te kl 1 ky ska lidhje fare

 3. Loris says:

  hahahah

 4. Guest says:

  ertdfgbv

 5. Guest says:

  eseia me e mire qe kame ndnju deri me tani

 6. edi edi bekteshi says:

  eseia me mire qe kame ndegh deri me tani

 7. donat ismajli says:

  shume e bukur eseja

 8. altin says:

  shum e bukur qenka

 9. blend rizani says:

  e bukur eseja

 10. fahrije dragusha says:

  shumë e bukur

 11. artiola says:

  shumm e bukur me pelqenn shumm

  sepse vera na nxinn shumm dhe e ka diellin e bukur shumm hyyhyyyh.❤️.❤️.❤️

 12. jhkjblhlnj says:

  shum shpifur e ke ber per zotin

 13. KiDa♥♥♥ says:

  kk

 14. denisa says:

  Shum bukur

 15. arjanit says:

  sa e bukur shum

 16. anonim says:

  eshte nje ese shume e bukur , me pelqen por ne disa vende duhet te ishte ,me me pershtypje duhet te linte pershtypje panvarsisht eshte e bukur

 17. Erza says:

  Me pelqen shum por do ishte me mir sikur te kishit shenuar me shum

 18. diqysh says:

  nuk duhet me bo pershkrim o ti qe e ki shkru se edhe une e kum bo pershkrim amo mesuesja
  na ka tho mos me bo pershkrim

 19. Alketa says:

  Eshte nje ese shum e bukur eshte breslence une jam nga prekazi pra Drenica

 20. Keta says:

  Hej pershendetja drenica

 21. Ali says:

  Është një ese shumë e mirë

 22. Hyrije says:

  Wawawaw sa e bukur shum me pëlqeu

 23. rezart says:

  Kjo eshte pershkrim shume i bukur mua me pelqen shume

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *