Hartim si i kalova pushimet dimerore

Ishte e premte , ne e perfunduam gjysmevjetorin e pare , si cdo nxenes edhe ne u gezuam shume edhepse do na merrte malli shume per shoket , por do te ishte nje e mire nga ky pushim sepse ne kemi vizituar te afermit qe ka kohe qe nuk i kemi pare ,Poashtu na u dha mundesia qe te lexojme dhe te argetohemi gjithashtu , ket dimer une vizitova (shkruaj kë ke vizituar) … Pastaj per pushim isha (shkruaj ku ke qene) .Pjesen me te madhe e kalova me familjen . Nder gjerat me interesante qe ndodhen kete pushim dimerore si edhe cdo tjeter ishte festa e madhe e vitit te ri . Une me te vertete u kenaqa nga hedhja e fishekzjarrve dhe shkelqimi i qiellit nga to , fatemiresisht nuk pati ndonje lendim . Pastaj une sa i perket leximit te veprave apo romaneve kam lexuar (shkruaj ke ke lexuar ) nese jo Merr Referate ose vetem tituj . Keshtu e pershkrova si i kalova pushimet dimerore kete vit .

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *