Ese si i kalova pushimet dimerore

Per mua ky pushim ishte mjaft i veçante , sepse edhe sa i perket mesimeve edhe sa i perket kenaqesive dhe lumturise une pata mjaftueshem . Une lexova disa lektyra kete pushim ato ishin : (shkruaj cilat ke lexuar) . Nder gjerat qe me la mbresa kete pushim dhe qe u argetova me shume ishte Viti i Ri . Vitin e Ri e festova me familje . Ishte me te vertete fantastike , ne hedhem shume fishekzjarre . Ishte nje nate shume e lumtur , e gjithe familja u bashkua . Ne u knaqem shume , ky festim kaloi shume mire ishte pa ndonje aksident . Sa i perket vizitave une vizitova (shkruaj ke ke vizituar) . Eshte kenaqesi ti vizitosh te afermit , sepse gjate mesimeve jemi te nxene dhe nuk kemi kohe , pra e shfrytezojme pushimin per ti vizituar , pra keshtu e pershkrova sesi i kalova pushimet dimerore .

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *